Müşteri Hizmetleri 0 530 466 40 94

 

İNTERNET SİTEMİZİN AÇILIŞINA ÖZEL İNDİRİM VE KAMPANYALARDAN

FAYDALANMAK İÇİN ACELE EDİNİZ!

İade Politikası

İADE VE DEĞİŞTİRME KOŞULLARI

Aşağıda belirtmiş olduğumuz iade şartlarına uyan tüm ürünlerinizi, kargoyu teslim alma tarihinden itibaren 14 gün içinde herhangi bir ücret ödemeden değişim yapabilir veya iade edebilirsiniz.

 

Ürünlerinizi orijinal kutu veya ambalajı ile iade etmelisiniz.

Orijinal kutusu zarar görmüş veya üzerine koli bandı yapıştırılmış ürünlerde iade veya değişim işlemi yapılmamaktadır.

İade ve değişim işlemleri için mutlaka bize bilgi vermeniz gerekmektedir. İade ve değişim talebi açılmamış siparişler kabul edilmemektedir.

Ürünlerinin kurulumu yapılmadan önce herhangi bir hasar veya hata olup olmadığının kontrol edilmesi gerekir. Kurulum yapılan ürünlerinde iade veya değişim yapılmamaktadır. Kurulumdan sonra çıkan hasarlı veya eksik parçalar için parça gönderimi yapılmaktadır.

Kişiye özel üretilen, son kullanma tarihi olan veya tek kullanımlık ürünler için iade veya değişim işlemi yapılmamaktadır. Tek kullanımlık ürünleri, ambalajını açmadan iade edebilirsiniz.

Kullanılmış veya kurulum gerektiren ve kurulumu yapılan ürünlerin iadesi yapılmamaktadır.

Satın alma sırasında veya daha sonra; ürün üzerinde değişiklik yapılmışsa iade ve değişim yapılmaz. (kısaltma, daraltma vb.)

Satış fişi veya faturası olmayan ürünler de iade ve değiştirme yapılmaz.

Şirket adına fatura kesilen siparişler için iade işlemi yapılırken mutlaka iade faturası kesilmesi gerekmektedir. İade faturası kesilmeyen gönderiler teslim alınmamaktadır.

Hasarlı veya eksik parçası olan ürünlerinde eksik parçaların gönderimi yapılabilmektedir.

Ürününüz bize ulaştığında kontrol edilecek ve iade koşullarına uygun olması durumunda ücret iadesi veya değişim işleminiz yapılacaktır.

İade veya değişim talebinizi size özel sayfasından takip edebilirsiniz. İade şartlarına uymayan gönderiler kabul edilmeyecek ve geri gönderilecektir.

İç çamaşır ve benzer ürünler yasa gereği hiçbir şartta iade ve değişiklik yapılmaz.

İade Ve Degişim Söz Konusu İse Bizlere Daha detaylı bilgi aktarabilmek için lütfen ana sayfamızda bulunan Wahatsapp ikonuna tıklyarak iletişime geçiniz.

Elif bir outlet –indirim- satış mağazasıdır. Özel olarak belirtilmedikçe hiçbir üründe iade ve değişiklik kabul edilmez. Aldığınız ürünün garanti durumunu mutlaka teyit ediniz.

Bebek giyim kategorisinde en kaliteli ürünleri en ucuz fiyatlara müşterilerine ulaştırmayı hedefleyen Elif Baby 1997 yılından itibaren hesaplı 
ve kaliteli alışverişin adresi olmayı başarmıştır. elifbaby.com online alışveriş sitesiyle beraber bebek tekstil kategorisinde binlerce çeşit 
ürünü müşterilerine sunmaktadır. Araç & Gereç, Kundak & Battaniye ve Banyo Sağlık, katagorileri'de bulunmaktadır.

Whatsapp
İnternet sitemizde çerezlerden faydalanılmaktadır. Ayrıntılı bilgi için Kişisel Verilerin Korunması Kanununu, Gizlilik Sözleşmesi ve Çerez Politikamızı inceleyebilirsiniz. Kabul Et